Mille nimel mängite pokkerit`?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #16
    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

    Et rohkem raha saada obv ...

    Ja siis vaatab edasi !

    Kuid hetkel on silme ees uus londoni trip äkki järgmise aasta alguse poole, kui jooks püsib.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

      Algselt postitas QKulgur
      suht mõtetu on postitada mingeid ulmevaldkonda minevaid asju, räägiks ikka reaalsetest asjadest mis järgmisena plaanis osta või mille nimel mängida.
      He made funnies, sir.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #18
        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

        et ma ei peaks kunagi enam autoga ummikutes istuma.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #19
          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

          kavatsed osta lennuki?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #20
            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #21
              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

              Algselt postitas olavike
              Rudi, palju puudu on veel? :P
              M6 on obv veel kaugel ja selle jaox peab NL400+ olema ;D
              Aga vahesamm E39 on lähedal :D

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #22
                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                Algselt postitas alaska
                et ma ei peaks kunagi enam autoga ummikutes istuma.

                Comment

                • k1ly
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 205

                  #23
                  Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                  saavutusvajadus.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #24
                    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                    Ei, lennukit ei kavatse osta, aga 8-17 töötamine on kõige õudsam asi minujaoks. Kell 8 istud ummikus koos tuhande omasugusega ja kel 17 istud ummikus koos tuhande omasugusega. Fking 2 tundi päevas vahid esimese auto piduritulesid ja kuulad 20 sama lugu raadiost, mis on repeati peale pandud, vahelduseks "nädalavahetuse alguseni on jäänud 28 tundi" ehk 28 tunni pärast saabub õnnistus, kus ma saan oma kuubikus teenitud raha kasutada unustamiseks, milline ajupesu ja tarbimise ohver ma olen. Ei aitäh, ma lähen parem suusatama.

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #25
                      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                      Algselt postitas alaska
                      Ei, lennukit ei kavatse osta, aga 8-17 töötamine on kõige õudsam asi minujaoks. Kell 8 istud ummikus koos tuhande omasugusega ja kel 17 istud ummikus koos tuhande omasugusega. Fking 2 tundi päevas vahid esimese auto piduritulesid ja kuulad 20 sama lugu raadiost, mis on repeati peale pandud, vahelduseks "nädalavahetuse alguseni on jäänud 28 tundi" ehk 28 tunni pärast saabub õnnistus, kus ma saan oma kuubikus teenitud raha kasutada unustamiseks, milline ajupesu ja tarbimise ohver ma olen. Ei aitäh, ma lähen parem suusatama.
                      you said it.

                      Comment

                      • k1ly
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 205

                        #26
                        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                        Algselt postitas alaska
                        Ei, lennukit ei kavatse osta, aga 8-17 töötamine on kõige õudsam asi minujaoks. Kell 8 istud ummikus koos tuhande omasugusega ja kel 17 istud ummikus koos tuhande omasugusega. Fking 2 tundi päevas vahid esimese auto piduritulesid ja kuulad 20 sama lugu raadiost, mis on repeati peale pandud, vahelduseks "nädalavahetuse alguseni on jäänud 28 tundi" ehk 28 tunni pärast saabub õnnistus, kus ma saan oma kuubikus teenitud raha kasutada unustamiseks, milline ajupesu ja tarbimise ohver ma olen. Ei aitäh, ma lähen parem suusatama.
                        +1
                        Mitte , et ma kunagi oleks täiskohaga 8-17.00 töötanud aga siiski aastaid tagasi suviti sai rügatud taskuraha teenimiseks 8.00-17.00+ni ning tõesti ei kutsunud selline eluviis.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #27
                          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                          Algselt postitas alaska
                          Ei, lennukit ei kavatse osta, aga 8-17 töötamine on kõige õudsam asi minujaoks. Kell 8 istud ummikus koos tuhande omasugusega ja kel 17 istud ummikus koos tuhande omasugusega. Fking 2 tundi päevas vahid esimese auto piduritulesid ja kuulad 20 sama lugu raadiost, mis on repeati peale pandud, vahelduseks "nädalavahetuse alguseni on jäänud 28 tundi" ehk 28 tunni pärast saabub õnnistus, kus ma saan oma kuubikus teenitud raha kasutada unustamiseks, milline ajupesu ja tarbimise ohver ma olen. Ei aitäh, ma lähen parem suusatama.
                          +1

                          Vabadus biidib asju iga kell

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #28
                            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?



                            Taustaks olev $ on "must have"

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #29
                              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                              Algselt postitas alaska
                              Ei, lennukit ei kavatse osta, aga 8-17 töötamine on kõige õudsam asi minujaoks. Kell 8 istud ummikus koos tuhande omasugusega ja kel 17 istud ummikus koos tuhande omasugusega. Fking 2 tundi päevas vahid esimese auto piduritulesid ja kuulad 20 sama lugu raadiost, mis on repeati peale pandud, vahelduseks "nädalavahetuse alguseni on jäänud 28 tundi" ehk 28 tunni pärast saabub õnnistus, kus ma saan oma kuubikus teenitud raha kasutada unustamiseks, milline ajupesu ja tarbimise ohver ma olen. Ei aitäh, ma lähen parem suusatama.
                              See oleks nagu tore klishee kuskilt filmist. Töö ei pea nii sitt olema btw.

                              Comment

                              • bauss
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #30
                                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                                Algselt postitas tdx
                                See oleks nagu tore klishee kuskilt filmist. Töö ei pea nii **** olema btw.
                                Kohe tuleb Falling Down meelde :D

                                Comment

                                Working...